Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 850 Black

Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 850 Black

1.190,00 ден.   Спореди

» AM/FM Radio
» Big blue led display
» DIMMER function, set 2 level of brightness
» Sleep function: Programmable switching off up to 1 hour 59 minutes
» Snooze function: alarm temp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» AM/FM Radio
» Big blue led display
» DIMMER function, set 2 level of brightness
» Sleep function: Programmable switching off up to 1 hour 59 minutes
» Snooze function: alarm temporary stop for 9 minutes
» Anti blackout battery compartment
» Power supply: AC 220V 50Hz
» Size: 190 x 95 x 45 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка