Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 827D White

Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 827D White

850,00 ден.   Спореди

» Electronic tuner with digital frequencies indication
» PLL radio with 20 storages
» Programable alarm with radio/melody
» Programmable switching (sleep function)
» Alarm temporar...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Electronic tuner with digital frequencies indication
» PLL radio with 20 storages
» Programable alarm with radio/melody
» Programmable switching (sleep function)
» Alarm temporary stop (snooze)
» AM/FM Radio
» Anti blackout battery compartment
» Power supply: AC 230V 50Hz
» Size: 140X114X44mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка