Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 827D Pink

Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 827D Pink

  Спореди

» AM/FM tuner PLL
» Digital frequencies indication
» PLL radio with 10 storages
» 2 programmable alarms with radio/melody
» Programmable switch off (sleep function)
» Alarm tem...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» AM/FM tuner PLL
» Digital frequencies indication
» PLL radio with 10 storages
» 2 programmable alarms with radio/melody
» Programmable switch off (sleep function)
» Alarm temporary stop (snooze)
» Anti blackout battery compartment
» Power supply: 230V ~ 50Hz
» Size: 140 X 120 X 47 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка