Digital Tuner & Alarm Clock Sony ICF-C1B Black

Digital Tuner & Alarm Clock Sony ICF-C1B Black

1.790,00 ден.   Спореди

Clock
Buzzer Alarm: Yes
Radio Alarm: Yes
Alarms: Single
Snooze Function: Yes
Extendable Snooze: Yes
Date: No

Tuner Features
Antenna AM: Yes
Antenna FM: Yes
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Clock
Buzzer Alarm: Yes
Radio Alarm: Yes
Alarms: Single
Snooze Function: Yes
Extendable Snooze: Yes
Date: No

Tuner Features
Antenna AM: Yes
Antenna FM: Yes
FM (MHz: 87.5-108.0MHz
AM (kHz): 530-1710kHz

Display
LED Display: Yes

Speaker
Speaker Size: 6.6 cm
Speaker System: Mono speaker

Power
Battery Type: 230 V AC, 50 Hz and CR2032 backup battery

Size & Weight
Dimensions (WxHxD)
Approx. 101 mmx102 mmx101 mm
Weight: 520g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка