Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ3231 Silver

Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ3231 Silver

2.790,00 ден.   Спореди

Specification:

Sound
-Sound system: mono
-Volume control: rotary (analogue)
-Output power: 100 mW RMS

Tuner/Reception/Transmission
-Antenna: MW antenna, FM antenna Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Sound
-Sound system: mono
-Volume control: rotary (analogue)
-Output power: 100 mW RMS

Tuner/Reception/Transmission
-Antenna: MW antenna, FM antenna
-Tuner bands: MW, FM

Convenience
-Alarms: radio alarm, buzzer alarm, 24 hour alarm reset, repeat alarm (snooze)
-Display Digits: 4
-Clock: Digital, sleep timer

Accessories
-Others: User Manual
-Warranty: Warranty Certificate

Dimensions
-Packaging depth: 73 mm
-Packaging height: 170 mm
-Packaging type: D-box
-Packaging width: 148 mm
-Product weight: 0.9 kg
-Main unit depth: 61 mm
-Main unit height: 140 mm
-Main unit width: 140 mm

Power
-Battery type: 6F22 9V
-Battery voltage: 9 V
-Number of batteries: 1
-Power type: AC Input

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка