Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ3115 White

Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ3115 White

890,00 ден.   Спореди

FM, Digital tuning
Dual alarm
Time & alarm backup

Alarms
radio alarm
buzzer alarm

24 hour alarm reset repeat alarm (snooze)
Clock Digital
sleep timer
Dis...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FM, Digital tuning
Dual alarm
Time & alarm backup

Alarms
radio alarm
buzzer alarm

24 hour alarm reset repeat alarm (snooze)
Clock Digital
sleep timer
Display type LED display

More Info: http://www.philips.co.in/c-p/AJ3115_12/digital-tuning-clock-radio/specifications

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка