Digital Cam. Bag Sony LCSBDG

Digital Cam. Bag Sony LCSBDG

160,00 ден.   Спореди

Light, wallet-style case with textured nylon finish
Protects camera against dust, scratches and rain splashes
Easy-open velcro flap
Internal pocket stores spare Memory Stick™ or SD Card (n...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Light, wallet-style case with textured nylon finish
Protects camera against dust, scratches and rain splashes
Easy-open velcro flap
Internal pocket stores spare Memory Stick™ or SD Card (not included)
Belt loop attachment

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка