Dig. Camera Tripod Benro T800EX w/bag

Dig. Camera Tripod Benro T800EX w/bag

2.690,00 ден.   Спореди

Brand Benro
Model T-800EX
Color Black
In The Box Tripod, Tripod Bag
Folded Length 470 mm
Height 1200 mm
Load Capacity 3000 g
Maximum Operating Height 1460 mm
Number of ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.690,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brand Benro
Model T-800EX
Color Black
In The Box Tripod, Tripod Bag
Folded Length 470 mm
Height 1200 mm
Load Capacity 3000 g
Maximum Operating Height 1460 mm
Number of Leg Sections 3
Panhead 3-way
Weight 1460 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка