Dig. Camera Sony DSC-W810 Cyber-Shot Pink

5.943,00 ден.   Спореди

1/2.3 type (7.76 mm) Super HAD CCD™
20.1 megapixel sensor
6.7cm (2.7 type) (4:3) / 230,400 dots / ClearPhoto / TFT LCD
6x optical zoom lens
26-156mm equivalent
Sweep panorama
I...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.943,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1/2.3 type (7.76 mm) Super HAD CCD™
20.1 megapixel sensor
6.7cm (2.7 type) (4:3) / 230,400 dots / ClearPhoto / TFT LCD
6x optical zoom lens
26-156mm equivalent
Sweep panorama
Intelligent auto
720p video recording

More Info: http://www.sony.co.uk/electronics/cyber-shot-compact-cameras/dsc-w810

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка