Dig. Camera Sony DSC-H300 Cyber-Shot Black

Dig. Camera Sony DSC-H300 Cyber-Shot Black

12.490,00 ден.   Спореди

20.1 megapixel CCD sensor
35x optical zoom lens, equivalent to 27.2 - 954mm
Optical Steadyshot
3inch screen, 460k dot resolution
720p video recording
Dedicated video record button<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


20.1 megapixel CCD sensor
35x optical zoom lens, equivalent to 27.2 - 954mm
Optical Steadyshot
3inch screen, 460k dot resolution
720p video recording
Dedicated video record button
Intelligent auto mode
1cm macro mode
350 shot battery life

More Info: http://www.sony.com/electronics/cyber-shot-compact-cameras/dsc-h300

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка