Dig. Camera Nikon Coolpix S6500 White SET 4GB SD/ Bag

  Спореди

16 megapixel back-illuminated CMOS sensor
12x optical zoom lens (35mm equiv: 25-300mm)
Digital zoom Up to 4x
Lens-shift (VR) vibration reduction
3.0 inch 460k dot LCD screen
Built...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16 megapixel back-illuminated CMOS sensor
12x optical zoom lens (35mm equiv: 25-300mm)
Digital zoom Up to 4x
Lens-shift (VR) vibration reduction
3.0 inch 460k dot LCD screen
Built-in Wi-Fi
Full 1080p HD movie recording
ISO 125-3200
Auto HDR mode
Easy Panorama 360°/180°
10 fps high-speed continuous shooting
EN-EL19 Rechargeable Li-ion Battery
Battery life of still shooting Approx. 150 shots
Weight Approx. 153 g

More info: http://imaging.nikon.com/lineup/coolpix/s/s6500/

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи