Dig. Camera Nikon Coolpix S33 Waterproof Blue Family Kit w/Backpack

6.130,00 ден.   Спореди

13.2-megapixel CMOS sensor
3x optical zoom lens, 30-90mm-equivalent, f/3.3-5.9
2.7-inch 230,000-dot LCD screen
Waterproof to 10m, shockproof to 1.5m, dustproof
Full HD 1080p video reco...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.130,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


13.2-megapixel CMOS sensor
3x optical zoom lens, 30-90mm-equivalent, f/3.3-5.9
2.7-inch 230,000-dot LCD screen
Waterproof to 10m, shockproof to 1.5m, dustproof
Full HD 1080p video recording
ISO 125 to 1600
5cm minimum focusing distance
Fun filter effects
4.7fps continuous shooting

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка