Dig. Camera Nikon Coolpix L31 Black SET 4GBSD/Bag

4.547,00 ден.   Спореди

Key Features
16.1 megapixel CCD sensor
High-performance NIKKOR lens
5x optical zoom lens, 26-130mm equivalent, f/3.2-6.5
2.7-inch touch-screen, 230k-dot
EXPEED C2 image-processing ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.547,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Key Features
16.1 megapixel CCD sensor
High-performance NIKKOR lens
5x optical zoom lens, 26-130mm equivalent, f/3.2-6.5
2.7-inch touch-screen, 230k-dot
EXPEED C2 image-processing system
720p HD video
ISO100 to ISO1600
Self Portrait system
Easy-to-hold handgrip design
Smart portrait mode
Powered by AA batteries

Battery life of still shooting:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка