Dig. Camera Nikon A300 Black

Dig. Camera Nikon A300 Black

9.790,00 ден.   Спореди

20.1 megapixel CCD sensor
8x optical zoom lens
Vibration reduction Lens-shift VR
2.7inch 230k dot screen TFT LCD with anti-reflection coating
ISO80, to1600, ISO 3200 (available when...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


20.1 megapixel CCD sensor
8x optical zoom lens
Vibration reduction Lens-shift VR
2.7inch 230k dot screen TFT LCD with anti-reflection coating
ISO80, to1600, ISO 3200 (available when using Auto mode)
Lithium-ion rechargeable battery

More Info: http://www.nikon.co.in/en_IN/product/digital-compact-cameras/affinity/coolpix-a300#overview

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка