Dig. Camera Nikon A100 Black

Dig. Camera Nikon A100 Black

6.790,00 ден.   Спореди

20.1 megapixel CCD sensor
5x optical zoom lens, 26-130mm equivalent
Electronic image stabilisation for stills and video
2.7inch 230k dot screen
720p video recording
ISO80 - IS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


20.1 megapixel CCD sensor
5x optical zoom lens, 26-130mm equivalent
Electronic image stabilisation for stills and video
2.7inch 230k dot screen
720p video recording
ISO80 - ISO3200
10cm macro
Lithium-ion rechargeable battery

More Info: http://www.europe-nikon.com/en_GB/product/digital-cameras/coolpix/standout-style/coolpix-a100

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка