Desktop PC Lenovo ThinkCentre E73 i3-4150 4GB/1TB/DVDRW/KB+Mouse/DOS

Desktop PC Lenovo ThinkCentre E73 i3-4150 4GB/1TB/DVDRW/KB+Mouse/DOS

23.990,00 ден.   Спореди

ThinkCentre E73 Tower
CPU: Intel® Core™ i3-4150 Processor (3M Cache, 3.50 GHz)
RAM: 4GB DDR3
HDD: 1TB HDD
ODD: DVD_RW

Keyboard + Mouse included


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 23.990,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ThinkCentre E73 Tower
CPU: Intel® Core™ i3-4150 Processor (3M Cache, 3.50 GHz)
RAM: 4GB DDR3
HDD: 1TB HDD
ODD: DVD_RW

Keyboard + Mouse included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка