Desktop Lenovo IdeaCentre 300S-11IBR N3050/4GB/500GB/IntelHD/DVDRW/DOS/Black/KB+Mouse

Desktop Lenovo IdeaCentre 300S-11IBR N3050/4GB/500GB/IntelHD/DVDRW/DOS/Black/KB+Mouse

11.980,00 ден.   Спореди

Processor: Intel® Celeron® N3050 2M Cache, up to 2.16 GHz
Memory: 4GB DDR3 1600 MHz
Storege 500GB HDD 7200 rpm
Graphics: Intel HD Graphics
ODD: DVD_RW

Connectivity
B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.980,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel® Celeron® N3050 2M Cache, up to 2.16 GHz
Memory: 4GB DDR3 1600 MHz
Storege 500GB HDD 7200 rpm
Graphics: Intel HD Graphics
ODD: DVD_RW

Connectivity
Bluetooth® 4.0

Ports
1 x VGA, 1 x HDMI, 3-in-1 audio (Mic-in, Line in, Line out), LAN 10/100/1000, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 7:1 multi-card reader , 2 x USB 2.0, , 2 audio (Mic-in, Line out)

Keyboard + Mouse

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка