Delux DLM-391GX+G07UF 2.4GHZ Wireless Optical Mouse

337,00 ден.   Спореди

Delux DLM-391GX+G07UF 2.4GHZ Wireless Optical Mouse
• 10 Meters Effective distance
• Resolution: 1000DPI
• red enginee NANO receiver inside
• 2xAAA Batteries
• Injection black...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 337,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-391GX+G07UF 2.4GHZ Wireless Optical Mouse
• 10 Meters Effective distance
• Resolution: 1000DPI
• red enginee NANO receiver inside
• 2xAAA Batteries
• Injection black
• Delux logo
• Window box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка