Delux DLM-122BU 3D Retractable wire Optical  Mouse

Delux DLM-122BU 3D Retractable wire Optical Mouse

199,00 ден.   Спореди

Delux DLM-122BU 3D Retractable wire Optical Mouse, for Notebook, Portable Super Mini design, 72x43x23mm pure size, Resolution: 1.000 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection black, USB po...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-122BU 3D Retractable wire Optical Mouse, for Notebook, Portable Super Mini design, 72x43x23mm pure size, Resolution: 1.000 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection black, USB port, Delux logo, Blister package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка