Dell Inspiron N7110 Black

Dell Inspiron N7110 Black

32.999,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N7110 Black, Intel i3-2330M(2.20GHz, 3MB Cache) CPU, Integrated HD3000 VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, 6 cell B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 32.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N7110 Black, Intel i3-2330M(2.20GHz, 3MB Cache) CPU, Integrated HD3000 VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, FreeDOS, 17.3" HD (1600X900) TrueLife WLED, Diamond Black, SAID0768

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Jisses så söt!!! Helt un!eubardDr, jag har lagt upp nån slags beskrivning på min blogg nu :-) Fast jag tror du klarar dig galant utan den ;-)