Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER

Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER

27.990,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER, Switch Cover), Intel i7-3612QM(2.10GHz/Turbo 3.1GHz, 6MB Cache) Ivy Bridge CPU, AMD Radeon HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 750GB 7200rpm HDD, 8x DVD+/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5520/8GB (Moon SILVER, Switch Cover), Intel i7-3612QM(2.10GHz/Turbo 3.1GHz, 6MB Cache) Ivy Bridge CPU, AMD Radeon HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1600MHz DDR3, 750GB 7200rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Battery, Ubuntu Edition version 11.10, 15.6" HD (1366X768) WLED with TrueLife, Moon Silver Switch Cover, 5520-9988

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка