DELL Inspiron N5520/8GB (BLUE

DELL Inspiron N5520/8GB (BLUE

31.778,00 ден.   Спореди

DELL Inspiron N5520/8GB (BLUE, Switch Cover) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3MB Cache) CPU, AMD RADEON™ HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, 1.0 MegaPixels Web Camera, DVD S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.778,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DELL Inspiron N5520/8GB (BLUE, Switch Cover) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3MB Cache) CPU, AMD RADEON™ HD 7670M 1GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, 1.0 MegaPixels Web Camera, DVD SUPER MULTI ODD, Bluetooth, Battery 6cell Lithium-Ion, 4xUSB 3.0, 1xHDMI, 1xD-SUB-VGA, 1704 802.11b/g/n Wireless, 1xLAN RJ-45, 8 in 1 Card Reader, Intel HM77 Express Chip Set, DOS, 15.6" WXGA HD LED Glare (1366x768), P/N:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка