Dell Inspiron N5110 Black/8GB

Dell Inspiron N5110 Black/8GB

36.399,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5110 Black/8GB, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 640GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Came...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 36.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5110 Black/8GB, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 640GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, FreeDOS, 15.6" HD (1366X768) WLED, Mars Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка