Dell Inspiron N5110/4GB Black

Dell Inspiron N5110/4GB Black

38.390,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5110/4GB Black, Intel i7-2630QM(2.00GHz, 6MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 640GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Cam...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 38.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5110/4GB Black, Intel i7-2630QM(2.00GHz, 6MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 640GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, FreeDOS, 15.6" HD (1366X768) WLED, Diamond Black, SAID1110

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Now that's subetl! Great to hear from you.