Dell Inspiron N5010 Pink

Dell Inspiron N5010 Pink

26.990,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5010 Pink, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB VRAM VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, , 802.11n, Bluetooth, 1.3MP Camera...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5010 Pink, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB VRAM VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 640GB HDD, DVD+/-RW, , 802.11n, Bluetooth, 1.3MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, Ubuntu 9.10, 15.6" HD (1366X768) WLED, Lotus Pink

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка