Dell Adamo XPS AX-3601GSL-NOB - Intel Core 2 Duo Processor Ulv SU9400 (1.40GHz

Dell Adamo XPS AX-3601GSL-NOB - Intel Core 2 Duo Processor Ulv SU9400 (1.40GHz

39.990,00 ден.   Спореди

Dell Adamo XPS AX-3601GSL-NOB - Intel Core 2 Duo Processor Ulv SU9400 (1.40GHz, 3MB Cache, 800MHz) CPU, Intel HD Graphics VGA, 4096MB-800MHz DDR3 RAM, Dell 128GB Mobility Solid State Drive HDD, Dell ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Adamo XPS AX-3601GSL-NOB - Intel Core 2 Duo Processor Ulv SU9400 (1.40GHz, 3MB Cache, 800MHz) CPU, Intel HD Graphics VGA, 4096MB-800MHz DDR3 RAM, Dell 128GB Mobility Solid State Drive HDD, Dell Bluetooth 2.1 Adapter, Integrated 2.0 Mega Pixel Web Camera, Integrated sound, speakers, Gigabit LAN, Intel 5300 Ultimate-N (802.11 a/g/n), HDMI, Primary 6-cell 20W/HR LI-ION Battery, Windows 7 Home Premium 64-Bit, 13.4" HD LED (1366x768), GRIGIO

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка