DeepCool WIND PAL White Notebook Cooler

DeepCool WIND PAL White Notebook Cooler

1.199,00 ден.   Спореди

DeepCool WIND PAL White Notebook Cooler, for 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, Metal mesh panel, Dual Fans, Super Slim, Very Portable, Fan Speed Adjustable, USB HUB 4 ports, Both Height adjustable, 10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool WIND PAL White Notebook Cooler, for 15.6 inch (MAX) Notebook Cooling, Metal mesh panel, Dual Fans, Super Slim, Very Portable, Fan Speed Adjustable, USB HUB 4 ports, Both Height adjustable, 10,36, 50

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка