DeepCool V50 Cooler for VGA Card Cooling

199,00 ден.   Спореди

DeepCool V50 Cooler for VGA Card Cooling


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 211,00 ден.

пред 9 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool V50 Cooler for VGA Card Cooling

Тип на вентилатор VGA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка