DeepCool N8 ULTRA Black Notebook Cooler

DeepCool N8 ULTRA Black Notebook Cooler

1.999,00 ден.   Спореди

DeepCool N9 Notebook Cooler, Applicable up to 17 inch Notebook, Big 180mm fan, 5 Angles adjustable, Pure aluminum extrusion panel, 3 USB output ports, Fan Speed Adjustable Преносни компјутери Аксесори...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool N9 Notebook Cooler, Applicable up to 17 inch Notebook, Big 180mm fan, 5 Angles adjustable, Pure aluminum extrusion panel, 3 USB output ports, Fan Speed Adjustable Преносни компјутери Аксесориес DeepCool www.set.mk 2199 23522 DeepCool N9 Notebook Cooler 700DeepCool N8 ULTRA Black Notebook Cooler, Applicable up to 17 Notebook, Pure aluminum extrusion panel, 4 USB ports, Dual 140mm fan, Fan speed adjustable, Black Color

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка