DeepCool CK-11508 CPU Cooler Intel LGA1156/1155

249,00 ден.   Спореди

DeepCool CK-11508 CPU Cooler Intel LGA1156/1155


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 249,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DeepCool CK-11508 CPU Cooler Intel LGA1156/1155

Тип на вентилатор CPU
Сокет 1155/1156
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка