De-vibration Buffer Deepcool P80 for Case Fan 80mm

De-vibration Buffer Deepcool P80 for Case Fan 80mm

70,00 ден.   Спореди

Features:
* De-vibration design and easy installation.
* Applicable to rectangular fan 80mm.
* The products are developed to meet the needs of DIYers.

Application For:
Case Fa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 70,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
* De-vibration design and easy installation.
* Applicable to rectangular fan 80mm.
* The products are developed to meet the needs of DIYers.

Application For:
Case Fan Fittings, De-vibration Design

Technical Spec:
Overall Dimension: 86X86X3mm
Net Weight: 4g
Packaging: 1 pc per plastic bag

More Info:
http://www.deepcool.com/product/dcoolingaccessory/accessory/2013-12/48_646.shtml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка