DDR 1GB PATRIOT 400MHz

1.208,00 ден.   Спореди

Tip: Memorija Kapacitet 2GB Interfejs: DDR Brzina: 400MHz Garabcija: 36 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 1.208,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: Memorija Kapacitet 2GB Interfejs: DDR Brzina: 400MHz Garabcija: 36 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка