DAEWOO RC-220

DAEWOO RC-220

1.799,00 ден.   Спореди

DAEWOO RC-220, 1500W, Правосмукалка, Црвена боја, Електронски регулатор на јачината, Текстилна вреќичка, Метални телескопски цевки, Магична тристепенска папуча


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DAEWOO RC-220, 1500W, Правосмукалка, Црвена боја, Електронски регулатор на јачината, Текстилна вреќичка, Метални телескопски цевки, Магична тристепенска папуча

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи