DAEWOO KOR-6L25

DAEWOO KOR-6L25

2.799,00 ден.   Спореди

DAEWOO KOR-6L25, Микробранова Печка, Бела боја, капацитет 20L, надворешна моќност (Микроталаси)700W, Конкавен рефлекс систем, Двојна плоча, Механичка контрола, 7 нивоа на моќност, 1000W потрошувачка н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DAEWOO KOR-6L25, Микробранова Печка, Бела боја, капацитет 20L, надворешна моќност (Микроталаси)700W, Конкавен рефлекс систем, Двојна плоча, Механичка контрола, 7 нивоа на моќност, 1000W потрошувачка на енергија микробрановите, 35 min време на готвење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи