DAEWOO ET32R4B 32 (82cm)	730	5	ima pod 5ASUS K53E-SX2069 (WHITE IMR) - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluet

DAEWOO ET32R4B 32 (82cm) 730 5 ima pod 5ASUS K53E-SX2069 (WHITE IMR) - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluet

999,00 ден.   Спореди

HITACHI USB Wireless Stick/Dongle, VEZZY200+CAB_VPAZ_(E)PRG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HITACHI USB Wireless Stick/Dongle, VEZZY200+CAB_VPAZ_(E)PRG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка