CPU Core i3-4160 Dual 3.6GHz LGA 1150 3MB BOX

6.855,00 ден.   Спореди

Intel® Core™ i3-4160 Processor (3M Cache, 3.60 GHz)

# of Cores


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.855,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel® Core™ i3-4160 Processor (3M Cache, 3.60 GHz)

# of Cores


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка