CPU Celeron G1840 Dual Core 2.8GHz s1150 2MB BOX

2.185,00 ден.   Спореди

Intel® Celeron® Processor G1840
(2M Cache, 2.80 GHz)
Cache


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.185,00 ден.

пред 4 месеци

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 2.540,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel® Celeron® Processor G1840
(2M Cache, 2.80 GHz)
Cache


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка