CPU AMD Athlon II X3 450

4.170,00 ден.   Спореди

AMD Athlon II X3 450 Rana 3.2GHz 3 x 512KB L2 Cache Socket AM3 95W Triple-Core Desktop Processor ADX450WFGMBOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.170,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Athlon II X3 450 Rana 3.2GHz 3 x 512KB L2 Cache Socket AM3 95W Triple-Core Desktop Processor ADX450WFGMBOX

Брзина на процесор 3.2 GHz
Сокет AM3
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 3
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор 450
Процесор технологија AMD Athlon II X3
Л2 Кеш 1.5 MB
Л1 Кеш 348 KB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка