Corsair Force Series 3 SSD 240GB 2.5	1050	5	nemaGrundig Universal audio SET, 2.5m cable with 4 different adapters, model 51087	Кабли/конектори/адаптери	Grundig	www.set.mk	255	39415	Grundig Universal audio SET	0	18	ima pod 5Grundig LC

Corsair Force Series 3 SSD 240GB 2.5 1050 5 nemaGrundig Universal audio SET, 2.5m cable with 4 different adapters, model 51087 Кабли/конектори/адаптери Grundig www.set.mk 255 39415 Grundig Universal audio SET 0 18 ima pod 5Grundig LC

12.990,00 ден.   Спореди

CoolerMaster Case HAF XM, RC-922XM-KWN1, Mid-tower black chassis, Windows Vertical, USB 3.0 x2 (Internal), 3.5/2.5Hot swap x2, Front 200mm Red LED with on/off fan x 1, Top 200mm fan x 1, rear 140mm fa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster Case HAF XM, RC-922XM-KWN1, Mid-tower black chassis, Windows Vertical, USB 3.0 x2 (Internal), 3.5/2.5Hot swap x2, Front 200mm Red LED with on/off fan x 1, Top 200mm fan x 1, rear 140mm fan x 1 Куќишта Cooler Master www.set.mk 8490 22283 CoolerMaster Case HAF XM 1800 5 imaGrundig Headphones digital stereo, Big size, model 38630 Слушалки & Микрофони Grundig www.set.mk 1099 25956 Grundig Headphones digital stereo 365 18 ima pod 5Grundig Retro Microphone 6,3mm plug, model 72785 Слушалки & Микрофони Grundig www.set.mk 399 25957 Grundig Retro Microphone 6,3mm plug 365 18 imaCorsair Force Series 3 SSD 240GB 2.5, CSSD-F240GB3-BK, SATA-3 6Gb/s, Corsair Storage Solutions 550MB/s Read 510MB/s Write, Retail includes 2.5” to 3.5” bracket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка