Corsair 8GB DDR3 1600MHz SODIMM

Corsair 8GB DDR3 1600MHz SODIMM

2.790,00 ден.   Спореди

Corsair 8GB DDR3 1600MHz SODIMM, 1x204 SODIMM, Unbuffered CMSO8GX3M1A1600C11


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 8GB DDR3 1600MHz SODIMM, 1x204 SODIMM, Unbuffered CMSO8GX3M1A1600C11

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка