Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 800MHz

Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 800MHz

3.199,00 ден.   Спореди

Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 800MHz, Matched pair XMS2 with Heat Spreader, TWIN2X4096-6400C5, Unbuffered, 5-5-5-18


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair 4GB (2x 2GB) DDR2 800MHz, Matched pair XMS2 with Heat Spreader, TWIN2X4096-6400C5, Unbuffered, 5-5-5-18

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка