CoolerMaster Silent Pro Gold 800W Modular/EU Cable RS800-80GAD3-EU

11.190,00 ден.   Спореди

Шифра 23459 - CoolerMaster Silent Pro Gold 800W Modular/EU Cable RS800-80GAD3-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23459 - CoolerMaster Silent Pro Gold 800W Modular/EU Cable RS800-80GAD3-EU

Моќност 800 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка