CoolerMaster Silent Pro Gold 600W Modular/EU Cable RS600-80GAD3-EU

8.490,00 ден.   Спореди

Шифра 23458 - CoolerMaster Silent Pro Gold 600W Modular/EU Cable RS600-80GAD3-EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23458 - CoolerMaster Silent Pro Gold 600W Modular/EU Cable RS600-80GAD3-EU

Моќност 600 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка