CoolerMaster Silent Pro 500W RS500-AMBAD3-EU Silent Pro 500W 80plus w/135mm Fan, single 12V rail, Cable Management ,ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91
CoolerMaster Silent Pro 500W RS500-AMBAD3-EU Silent Pro 500W 80plus w/135mm Fan, single 12V rail, Cable Management ,ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91

CoolerMaster Silent Pro 500W RS500-AMBAD3-EU Silent Pro 500W 80plus w/135mm Fan, single 12V rail, Cable Management ,ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91

4.990,00 ден.   Спореди

Шифра 23344 - CoolerMaster Silent Pro 500W RS500-AMBAD3-EU Silent Pro 500W 80plus w/135mm Fan, single 12V rail, Cable Management ,ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23344 - CoolerMaster Silent Pro 500W RS500-AMBAD3-EU Silent Pro 500W 80plus w/135mm Fan, single 12V rail, Cable Management ,ATX12V V2.3 & SSI EPS 12V V2.91

Моќност 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка