CoolerMaster NotePal U2 Black Portable pad up to 17 R9-NBC-8PBK-GP w/o cooler	0	18	nemaCoolerMaster NotePal X1 R9-NBC-2WAK-GP w/o cooler	Преносни компјутери Аксесориес	Cooler Master	www.set.mk	21	36305	CoolerMaster NotePal X1 R

CoolerMaster NotePal U2 Black Portable pad up to 17 R9-NBC-8PBK-GP w/o cooler 0 18 nemaCoolerMaster NotePal X1 R9-NBC-2WAK-GP w/o cooler Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 21 36305 CoolerMaster NotePal X1 R

22,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard 650/4GB/BAG B6N59EA - Intel® Celeron® B820 (1.70 GHz, 2 MB L3 cache, 2 cores) CPU, Integrated Intel® HD Graphics VGA, 4096MB-1600MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm HDD, Integrated VGA Webcame...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard 650/4GB/BAG B6N59EA - Intel® Celeron® B820 (1.70 GHz, 2 MB L3 cache, 2 cores) CPU, Integrated Intel® HD Graphics VGA, 4096MB-1600MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm HDD, Integrated VGA Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Ralink 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 Combo, 6-cell (47 WHr) Li-Ion up to 6 hours Battery, 3 USB 2.0; 1 VGA; 1 HDMI; 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out; 1 RJ-45; 1 AC power 1 SD/MMC, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, Spill-resistant keyboard, AMD RS880M, SUSE Linux, HP Carrying Case, 15.6 HD AntiGlare LED (1366x768) Преносни компјутери HP www.set.mk 23888 37623 Hewlett Packard 650/4GB/BAG B6N59EA - Intel® Celeron® B820 (1.70 GHz 700 5 nemaKingston 64GB USB 2.0 DataTraveler SE9 (Stylish Metal casing), DTSE9H/64GB USB Мемориja Kingston www.set.mk 2499 25931 Kingston 64GB USB 2.0 DataTraveler SE9 (Stylish Metal casing) 1800 18 imaTC5 Tape cutter - PT-1250 П. Материјал Brother www.set.mk 399 31630 TC5 Tape cutter - PT-1250 0 18 ima pod 5Brother PT2430PCYJ1 Label Printer, TZ / Tze tapes 3.5mm to 24mm width, up to 10 mm/sec print speed, Automatic cutter, PC Connectable, USB Принтери Brother www.set.mk 4590 32254 Brother PT2430PCYJ1 Label Printer 1050 5 nemaZANUSSI ZOB32701BK, Вградна фурна, Црна боја, Црни контролни вртелешки - копчиња, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Механички, End of cooking Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 7 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 12999 64972 ZANUSSI ZOB32701BK 1825 18 nemaAEG BE3013021M, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Outконтролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 9 функции на релната, Каталитичко чистење на фурната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-20%, Димензии 594 x 567 x 594 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 22999 64973 AEG BE3013021M 1825 18 nemaZANUSSI ZES3921IBA, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола на прекинувач, Hi-Light, Automatic Switch Off, Residual temp. Indication, Black knobs, Грејни зони: 1 x поединечна плотна 145mm 1.200W, 1 x поединечна плотна 180mm 1.800W, Вкупна моќност 3.000W, Индикатор на греење, Димензии 290 x 510 x 38 mm (30cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 7999 64974 ZANUSSI ZES3921IBA 1825 18 nemaAEG 47035VD-MN, Самостоен шпорет, INOX, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 1 x плоча 120/180mm - 700/1.700W, 1 x плоча 140/250mm - 2.000W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грилл со вентилатор, Моќност на гриллот: 1.650W, Моќност 2.000W, Горен грејач 800W, Долен грејач 1.000W (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), (MULTI 9), Термостат, LED Дисплеј, Електронски Тимер, Светло, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 850 mm (50cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 27999 64975 AEG 47035VD-MN 1825 18 nemaSmederevac MBS 9 E, шпорет на цврсто гориво, Лев, Никлован, Боја Кафеава, Моќност од 9KW, загревње на површина до 124м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 250:200:400mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 60/60 %, Гориво: Дрво, дрвени брикет и јаглен, Тежина: 84кг, Димензии: В:Ш:Д: 740:945:645mm Греење MBS Smederevac www.set.mk 10999 64976 Smederevac MBS 9 E 730 18 nemaПегла Elma 010, Инокс Црна боја, Моќност 1800W,Пегла со тег, Инокс плоча, должина на кабел 2м Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2590 64977 Пегла Elma 010 730 18 nemaLatitude D410/D620, Inspirion 6400/1501, AC Adapter 19,5V 3.34 Ah 3 Wire PA-21 Преносни компјутери Аксесориес DELL www.set.mk 3890 22552 Latitude D410/D620 700 18 nemaGorenje Е 51102 AW, Електричен шпорет со капак , Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: Б, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 600 cm (50cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 10990 64978 Gorenje Е 51102 AW 1095 18 nemaGorenje Вертикален Замрзнувач F6245W Бела боја, Бруто капацитет: 310 Литри, Енергетска Класа А, 1 компресор, Команди за управување на поклопецот, Бучност: 43dB(A), Енергетска класа A, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 143,5 x 62,5 cm Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 17990 64979 Gorenje Вертикален Замрзнувач F6245W Бела боја 1095 18 nemaGorenje R 6295 W, Фрижидер без внатрешна комора, Бела боја, Бруто капацитет: 285 Литри, Нето капацитет 284 Литри, 1 компресор, 5 стаклени полици, Голем сад за зеленчук и овошје, 1 мрежна полица, Енергетска класа А, Бучност: 41 dB(A), Димензии (В x Ш x Д): 1435 x 600 x 625mm(145cm) Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 14990 64980 Gorenje R 6295 W 1095 18 nemaGorenje KR 1800 KDP, Тостер, Црна боја, Приклучна моќ: 1800 W,Температурни нивоа: 5, Променливи двострани плочи, Матерјал на плочата: Алуминиум, Куќиште: Лакирана површина, Рачка за носење, Термостат, Одводен канал за истекување на маслото Мали апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 2990 64981 Gorenje KR 1800 KDP 730 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal D-LITE, 140 mm fan, lightweight design, R9-NBC-DLTK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 699 35946 CoolerMaster Cooler for NotePal D-LITE 1050 5 nemaCoolerMaster NotePal D-LITE w/o cooler, R9-NBC-DLTK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 24 35947 CoolerMaster NotePal D-LITE w/o cooler 1050 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal CMC3, 200 mm fan, lightweight material, USB extension port, R9-NBC-CMC3-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 599 35948 CoolerMaster Cooler for NotePal CMC3 1050 5 nemaCoolerMaster NotePal CMC3 w/o cooler, R9-NBC-CMC3-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 12 35949 CoolerMaster NotePal CMC3 w/o cooler 0 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal I100, 140 mm fan, ultra thin, only 23 mm thick, R9-NBC-I1HK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 999 35950 CoolerMaster Cooler for NotePal I100 1050 5 nemaCoolerMaster NotePal I100 w/o cooler, R9-NBC-I1HK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 30 35951 CoolerMaster NotePal I100 w/o cooler 0 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal L1, 160 mm fan, metal mesh surface, USB port extender, R9-NBC-NPL1-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 899 35952 CoolerMaster Cooler for NotePal L1 1050 5 nemaCoolerMaster NotePal L1 w/o cooler, R9-NBC-NPL1-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 30 35953 CoolerMaster NotePal L1 w/o cooler 0 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal U-LITE, 100 mm removable fan, light weight design, R9-NBC-ULTK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 999 37645 CoolerMaster Cooler for NotePal U-LITE 1050 5 imaCoolerMaster NotePal U-LITE w/o cooler, R9-NBC-ULTK-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 36 37646 CoolerMaster NotePal U-LITE w/o cooler 1050 18 nemaCoolerMaster Cooler for NotePal LapAir, 80 mm fan, ergomic design, USB port extender, R9-NBC-LPAR-GP Преносни компјутери Аксесориес Cooler Master www.set.mk 1499 37620 CoolerMaster Cooler for NotePal LapAir 1050 5 imaCoolerMaster NotePal U2 Black Portable pad up to 17 R9-NBC-8PBK-GP w/o cooler

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка