CoolerMaster NotePal P2 R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable NB cooling bar w/ 6cm fan * 2

CoolerMaster NotePal P2 R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable NB cooling bar w/ 6cm fan * 2

790,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal P2 R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable NB cooling bar w/ 6cm fan * 2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal P2 R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable NB cooling bar w/ 6cm fan * 2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка