CoolerMaster NotePal L1

CoolerMaster NotePal L1

896,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal L1, 160 mm fan, metal mesh surface, USB port extender, R9-NBC-NPL1-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 896,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal L1, 160 mm fan, metal mesh surface, USB port extender, R9-NBC-NPL1-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка