CoolerMaster NotePal I100

CoolerMaster NotePal I100

1.033,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal I100, 140 mm fan, ultra thin, only 23 mm thick, R9-NBC-I1HK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.033,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal I100, 140 mm fan, ultra thin, only 23 mm thick, R9-NBC-I1HK-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка