CoolerMaster NotePal D-LITE

CoolerMaster NotePal D-LITE

729,00 ден.   Спореди

CoolerMaster NotePal D-LITE, 140 mm fan, lightweight design, R9-NBC-DLTK-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 729,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster NotePal D-LITE, 140 mm fan, lightweight design, R9-NBC-DLTK-GP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка