CoolerMaster GX 450W Bronze, GX 450W 80Plus bronze single 12V rail,Standard cable EU cable

3.790,00 ден.   Спореди

CoolerMaster GX 450W Bronze, GX 450W 80Plus bronze single 12V rail,Standard cable EU cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoolerMaster GX 450W Bronze, GX 450W 80Plus bronze single 12V rail,Standard cable EU cable

Моќност 450 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка